EN IYI TARAFı HERBALIFE üRüNLERI

En iyi Tarafı herbalife ürünleri

En iyi Tarafı herbalife ürünleri

Blog Article

5. BAĞIMSIZ HERBALIFE DİSTRİBÜTÖRLERİ’NİN İNTERNET SİTELERİ Müstakil Herbalife Distribütörleri’nin kendi Genel ağ siteleri olabilir ancak Herbalife'dan icazet almadan kendi internet sitelerini harisamazlar. Tasdik allıkınmadan açılacak genel ağ siteleri yahut onaylı genel ağ sitelerine vukuf verilmeden dokumalacak tadilat etik kurallarının ihlali skorlacaktır ve haklarında meşru ağırlık doğuracaktır. Kendi web sitesi derunğinin hakikat olmasını ve Herbalife’ın Davranış Kuralları ve Distribütör Politikaları, Herbalife’ın Türkiye Genel ağ, Posta ile Sipariş ve Satış Oluşturma Yönetmelikleri ve ait tüm kanun ve yönetmelikleri bile dahil cereyan etmek ancak bunlarla sınırlı olmamak üzere Herbalife’ın bütün kuralları, politikaları ve prosedürlerine her yönden yaraşıklı olmasını peylemek her bir Müstakil Distribütör’ün kendi sorumluluğu şeşndadır.

Sizinle dayalı olarak elimizde tuttuğumuz bilgileri nite düzenleyebileceğinizi yahut güncelleyebileceğinizi öğrenmek bâtınin lütfen dundaki soruya denetlemen: “Kişisel bilgilerime bağlı haklarım nelerdir?”

Sportmen beslenmesinde oldukça görmüş geçirmiş olan ve konunun uzmanlarını bünyesinde bulunduran Herbalife, dünya genelinde 190'dan aşkın hevesli sportmen ve makule aracılığıyla tercih edilir. Alıştırma esnasında faziletli enerji seviyesinin süreklilığını sağlayan Herbalife spor karıneceği tozu başarımın korunmasına yardımcı olabilir.

Skin Serisi: Markanın yeni kuşak cilt hizmet ürünlerine verdiği insan olup her üründe anne malum husus olarak Aloe Vera tercih edilmiştir.

Güneş koruyucusu olup çizgi ve kırışıklıkların azaltılmasına yardımcı olarak cildin canlandırılmasında etkilidir.

ihtimam sağlayıcılara meydana getirilen uluslararası aktarmalar muhtevain, bilgilerin korunması dayalı ihtimam sağlayıcıya ve onun konumuna bağlıdır ve yasaların gerektirdiği done müdafaa maddelerini dâhilermiş sözleşmeler kucakerir;

Domestik yasalar ikaznca bulunan olması durumunda Herbalife’ın zatî bilgilerinizi toplaması ve kullanması hususunda Herbalife’ın sizi memnun edecek bir şekilde çözemeyeceği bir şikayetiniz var ise yargı sahaınızda arazi alan salahiyettar Denetleyici Kuruma bir şikayette bulunma hakkına sahipsiniz.

İnsanların web sitenin ve uygulamaların özellikleri ile elbette etkileşime geçtiğini elan çok anlamamıza katkı kılmak ve

Merhabalar takribî 2yildir eşimle kullanıyoruz.yalnız bir zaman kilo verdik elan sonra belli bir kilo kaldik. Ve bu arada Herbilaf alıyoruz paramiz da tıntına mı gidiyor. Yardımcı olurmusunuz ne yanlış strüktüryoruz bir kaç herbilaf sorumlularından bilgi aldım mecmu bask özge bilgi veriyorlar.en nihayetinde bu siteyi okudum kendim yapacağım lakin bir hoş göz at açıklayıcı programa ihtiyacım var belli bir saatim yasak alovere ve çay shake sahaları 8 bile 9 da 7.

Liderlik eğitimlerine katılma hakkını elde edin.eğitimlerde ön sıralarda kariyer koltuklarında kuut hakkı ve onurlandırma keyfini evetşayın. Süperwissor pini yakıcıızda size kredi verecektir.

Herbalife, dünya genelindeki özge Herbalife yapılışlarına yapılan uluslararası aktarmalar dâhilin Paradigma Sözleşme Maddelerine mecburdır;

şehir’yi yahut öteki Sunulan Bilgiler’i veya bunlardan gerçekleştirme ettiğiniz rastgele bir bilgiyi kötüdaki lakinçlar doğrultusunda kullanamazsınız:

Herbalife, web sitesini görüşme eden ve hizmetlerini kullanan tüm bireylerinin gizliliğine saygı duyar. Bu Mahremiyet Politikası, SSS formatında Herbalife’ın şahsi bilgilerinizi elbette kullandığına ve kişisel bilgilerinize üstüne haklarınıza müteveccih malumat vermektedir.

Kendi ilmî sondaj laboratuarı kâin dev kuruluş Nobel ödüllü olup Nobel Vakfının tescilli ticari markasıdır.

herbalife

Report this page